Hedef ve Amaçlarımız

Tüm Sigorta ürünleri ve bu ürünlerin hizmetinin planlanması, pazarlanması, satış ve destek birimlerinin oluşturulması, sigortalılara sigorta ve danışmanlık hizmetlerinin sağlanması amaç ve hedeflerimizi oluşturmaktadır.

Geçmişimiz

Ülkemizin ve Dünyanın sermaye yapısı en güçlü sigorta şirketi MAPFRE SİGORTA'nın 83 yıllık kalite ve deneyimli hizmet anlayışı ile sigortacılık ve sigorta acenteliğinde ki 27 yıllık tecrübemizi, know-how'ımızı paylaşıyoruz.

Vizyonumuz

Öncelikli olarak sigortalımızın özel sigortacısı olmak ve sigortalımız ile sigorta şirketi arasında doğru, anlaşılabilir bir birlikteliği sürdürülebilir bir ilişki olarak ayakta tutmak.

Misyonumuz

Sigortalımızın riskine ve ihtiyaçlarına göre doğru fiyatla doğru sigorta teminatını belirlemek, bilgilendirmek. Güven verip güvenini kazanmak.

Koşulsuz sigortalı memnuniyeti sağlamak, bu bilinçle donanmış teknik bilgi ve beceri edinmiş ekip ile altyapısını oluşturmuş bir acente olarak çalışmak, hizmet etmek.

Riskin gerçekleşmesi halinde ise sigortalımızın tam zamanında yanında olmak ve bu sürede ihtiyaç olan tüm işleri titizlikle takip edip sonuçlandırmak, temel kriterlerimizdir.